Dizajnové digitálne piano pre pokročilých a náročnejších študentov. Nový F-140R je digitálny klavír vytvorený pre moderný život. Vďaka kompaktnému vyhotoveniu a modernému dizajnu je vhodný do malých bytov. Zároveň je nabitý užitočnou technológiou od inovátora digitálnych klavírov. Prekvapí vás autentickým a expresívnym zvukom klavíra, ktorý ďaleko predčí rozmery a cenu tohto nástroja. Vstavané stereo reproduktory vytvárajú bohatý a podmanivý zvuk. Pre slúchadlá a je tu efekt Headphones 3D Ambience, s ktorým sa pri cvičení úplne ponoríte do klavíra. So vstavaným rytmickým sprievodom si užijete ešte viac hudobnej zábavy so sprievodnou kapelu, ktorá hrá podľa vašich akordov. F-140R vám pomôže aj pri zlepšení vašich hráčskych a skladateľských schopností - s technológiou Bluetooth môžete teraz využívať hudobné aplikácie a cez USB Port ho môžete pripojiť k počítaču.


● Technológie inovátora digitálnych klavírov v štýlovom a dostupnom nástroji, určenom pre menšie domácnosti

● SuperNATURAL Piano prináša autentický a podmanivý zvuk akustického klavíra

● Klaviatúra PHA-4 Standard, vybavená snímaním s vysokým rozlíšením, ktoré maximalizuje obrovský zvukový potenciál klavíra SuperNATURAL Piano.

● Sofistikovaný rytmer s inteligentným sprievodom; 72 rôznych hudobných štýlov, 6 klavírnych štýlov

● Okrem klavíra obsahuje množstvo ďalších nástrojov, až 305 zvukov - elektrické piana, sláčikové nástroje, organy, gitary, dychové nástroje, syntetizátory a ďalšie

● Efekt Headphones 3D Ambience prináša do slúchadiel trojrozmerný hudobný zážitok

● Pripojte váš smartfón alebo tablet prostredníctvom technológie Bluetooth a využívajte bezdrôtové spojenie

● Biele vyhotovenie (White), Hmotnosť 34,5kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Roland F-140 R WH

  • Výrobca: Roland
  • Kód produktu: F-140R WH
  • Dostupnosť: Skladom
  • 999,00€

  • Bez DPH: 832,50€